662528025

Muzyka to nasza pasja


Od lat zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich imprez. Przez cały ten czas doskonalimy się
i wzbogacamy repertuar bo muzyka to nasza pasja.

Nic nie sprawia nam większej radości niż szalejący na parkiecie tłum
bawiący się przy naszej muzyce. :)
Poznaj nas

Paulina - wokal


Paulina uczyła się śpiewu przez 9 lat w Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu. Muzyką zainteresowała się w wieku 12 lat i teraz trudno jej się bez niej obyć. Cały czas doskonali swój warsztat biorąc udział w licznych koncertach na terenie miasta.

Jej delikatny głos doskonale pasuje do spokojnych ballad czy poezji śpiewanej. Oprócz tego typu utworów wykonuje wiele innych o mocniejszym brzmieniu. Najlepiej czuje się
w repertuarze Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Anny Marii Jopek, Hanny Banaszak czy Ireny Santor. Oprócz pięknych piosenek sprzed lat wykonuje utwory współczesne takich wykonawców jak: Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Ewa Jach.

Na co dzień pracuje w przedszkolu jako wychowawca. Posiada międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu animatora czasu wolnego dla dzieci i dorosłych (All-Rounder).


Mariusz - wokal, keyboard


Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już jako mały chłopiec wiedział, że to ona sprawia mu najwięcej radości. Zdobywał liczne nagrody jako akordeonista. Jego pasję i talent docenili jurorzy. Koncertował zarówno w kraju, jak i za granicą. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Inowrocławiu, gdzie zdobył tytuł muzyka - instrumentalisty.

Jego największą zaletą jest łatwość w nawiązywaniu kontaktu z gośćmi i zdobywanie ich sympatii. Mariusz ma ogromne poczucie humoru i potrafi nim zarazić wszystkich dookoła. Podczas imprezy utrzymuje stały kontakt z ludźmi, rozbawiając ich i zachęcając do szaleństwa na parkiecie. Dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Głos Mariusza doskonale sprawdza się  zarówno w utworach śpiewanych w wysokim rejestrze (np. Karel Gott czy Albano Power), jak i tych o ciepłym brzmieniu (Krzysztof Krawczyk, Andrzej Rybiński, Wojciech Gąsowski). Doskonale radzi sobie także ze współczesnym repertuarem takich wykonawców jak Weekend, Volver, Video czy PIN.